Верифицированный профиль
9
Месяцев опыта
2
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
4 дня назад

Продажа квартир (12)

  • Arkada Estate Agency
    56 200 $
    835 $/м²

    Черновола ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Опришивцы ЖК Парковий маєток
    2 комнаты
    67 / 33 / 13 м²
    этаж 6 из 10
    2022 год постройки
    2 нед. назад
    Продається двокімнатна квартира в новобудові по вул.Чорновола. 5хв. пішки до парку ім.Т.Г.Шевченка. Поруч є вся необхідна інфраструктура. Будинок повністю збудований. У вартість квартири входить: встановлені якісні вхідні двері, енргозберігаючі вікна фірми VIKNAR`OFF, штукатурка стін, лічильники (світло,газ,вода), запуск комунікацій. Квартира внутрішня, двостороння, зручний середній поверх. Переуступка.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    93 000 $
    1 979 $/м²

    Романа Левицкого ул., 4

    1 комната
    47 / 25 / 15 м²
    этаж 5 из 12
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж 1,5кім біля озера, Жк Manhattan up площа 47м2 поверх 5 ціна 93.000$ Внутрішня, вигляд у двір, підігрів підлоги по усьому периметру, є вся необхідна техніка, також є встановленні бойлер та електричний котел
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    67 000 $
    1 523 $/м²

    Волчинецкая ул., 156

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    1 комната
    44 / 24 / 15 м²
    этаж 4 из 10
    2024 год постройки
    2 нед. назад
    🏡 1-кімнатна квартира з готовим ремонтом у ЖК Uone — заїжджай і живи! Продається світла та сучасна 1-кімнатна квартира у ЖК Uone. Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції 💎 🔹 Готовий якісний ремонт — без меблів, тож облаштуєш простір під себе 🔹 Тепла підлога по всій квартирі — максимальний комфорт у будь-яку пору року 🔹 Кондиціонер — комфортний мікроклімат влітку 🔹 Бойлер на гарячу воду — повна автономність 🔹 4 поверх — зручний та практичний Квартира дуже затишна, продумана до дрібниць і не потребує жодних додаткових вкладень.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    132 000 $
    2 095 $/м²

    Бельведерская ул., 32а

    2 комнаты
    63 / 31 / 13 м²
    этаж 10 из 12
    2024 год постройки
    2 нед. назад
    Вдало перепланована 2кім в євро трійку Поверх 10/12 Площа 63м2 Повністю укомплектована меблями та технікою, сусіди проживають Вся техніка фірми Bosh, підігрів підлоги стандарт, два ТВ, два кондиціонери, є пральна та сушильна машинки.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    75 000 $
    1 744 $/м²

    Волчинецкая ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ Железнодорожный
    1 комната
    43 / 21 / 15 м²
    этаж 6 из 13
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    Продається СУЧАСНА 1-кімнатна квартира на ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ РЕМОНТУ! Загальна площа – 43 м² Квартира повністю укомплектована меблями та технікою! Функціональне планування: кухня, спальна кімната, просторий гардероб з великим дзеркалом та ванна кімната! Основні переваги: – Санвузол облаштований сантехнікою провідних марок – Укомплектована кухня – Гардероб з великим дзеркалом – Б’юті зона Топова локація для вашого проживання: – 5 хвилин до ТРЦ “Veles Mall”, гіпермаркет Metro – 10 хвилин до Центру Міста – Поруч вся необхідна інфракструктура
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    83 200 $
    1 958 $/м²

    Высочана ул., 18 к40

    1 комната
    43 / 19 / 12 м²
    этаж 11 из 12
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    Продам 1.5к. квартиру з сучасним ремонтом в новобудові по Вул. Височана 18. Цегляний будинок 2.5 цегли. + утеплення пінопласт. Закрита територія. Паркомісця. Дитячі та спортивний майданчик на території будинку Квартира із якісним ремонтом, укомплектована всіма меблями та технікою . Поверх 11 з 12-ти. Ліфт працює. Будинок повністю обжитий. Чудовий вигляд з вікон. Панорамна лоджія. В квартирі ніхто не проживав, все нове. Індивідуальне опалення (газовий турбований котел)
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    88 500 $
    1 321 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 3а

    2 комнаты
    67 / 49 / 18 м²
    этаж 12 из 12
    2011 год постройки
    2 нед. назад
    Терміново! Продаж 2кім по вул.Нац Гвардії Бк Спілка площа 67м2 поверх 12/12 ліфт їде на 12тий, зверху є тех приміщення квартира не мансарда, повноцінна, усі меблі та техніка залишаються, підігрів підлоги стандарт, дві окремі кімнати, кухня, роздільний санвузол та гардеробна кімната продаж по дорученню, у кВ ніхто непроживав
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    122 000 $
    1 877 $/м²

    Высочана ул., 18 к40

    2 комнаты
    65 / 51 / 14 м²
    этаж 6 из 12
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    Продається стильна 2-кімнатна квартира з новим ремонтом у центрі Івано-Франківська вул. Височана (неподалік Драмтеатру) 🔹 Поверх: 6/12 🔹 Площа: 65 м2 Переваги квартири: новий сучасний ремонт двостороннє планування індивідуальне газове опалення 2 гардеробні кімнати встановлені кондиціонери квартира повністю укомплектована меблями та технікою Техніка: вмонтований холодильник посудомийна машина духовка мікрохвильова піч пральна машина Житловий комплекс: сучасне містечко з розвиненою інфраструктурою поруч супермаркет Таврія В та ТРЦ Київський багато магазинів та кав’ярень дитячі та спортивні майданчики 📍 Центр міста – зручна локація для комфортного життя або інвестиції.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    71 000 $
    1 868 $/м²

    Отца Ивана Блавацкого ул., 18, к.7

    1 комната
    38 / 16 / 9 м²
    этаж 5 из 7
    2022 год постройки
    2 нед. назад
    Продається 1 кімнатна квартира в ЖК Опришівська слобода! Характеристики: Загальна площа – 38 м.кв. Житлова площа – 15,9 м.кв. Зручний 5 поверх з 9 На кухні простора лоджия Роздільний санвузол Індивідуальне газове опалення Квартира – тільки після ремонту! Стильний і дорогий ремонт з якісних європейських матеріалів! Всі меблі та техніка залишаються: сушильна та пральна машинки, холодильник, варильна панель, мкрохвильова піч, духова шафа, Інфраструктура: Поблизу садочок , школа , річка , магазини в радіусі 500 м! Тиха , екологічна зона. Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    60 000 $
    938 $/м²

    Сеченова ул., (Будинок 3)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Тисменицкая
    ЖК Паркова Алея
    2 комнаты
    64 / 30 / 10 м²
    этаж 3 из 14
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    Продаю здану двокімнатну квартиру в новобудові по вул.Героїв Миколаїва. Квартира знаходиться на третьому поверсі. Сирець
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    75 000 $
    890 $/м²

    Василия Стуса ул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Каскад
    ЖК Квартал Левада
    3 комнаты
    84 / 59 / 13 м²
    этаж 3 из 10
    2017 год постройки
    2 нед. назад
    Поверх 3 Площа 84,3 м Ціна 75000 💲 Є Розведена тепла по квартирі підлога та газовий котел. Квартира в зручному районі Каскад. Двостороннє планування: всі кімнати окремі. Кухня з лоджією, просторий коридор є достатньо місця для шафи-купе. Роздільний санвзол та велика ванна кімната. Внутрішній двір з паркомісцями. Розвинена інфраструктура, школа, дитячі садки, автобусні зупинки. Поблизу ТЦ Арсен та Епіцентр
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    299 000 $
    1 397 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 140-А

    3 комнаты
    214 / 100 / 25 м²
    этаж 12 из 14
    2020 год постройки
    2 нед. назад
    Продається ексклюзивний пентхаус з терасою по вул. Мазепи, 138А (ЖК «Парус») 📐 Площа: 214 м² 🏢 Поверх: 12/14 🛏 Кімнат: 3 🏗 Стан: сирець ⸻ ✨ Це не просто квартира — це рівень життя Єдина квартира на поверсі — максимум приватності Преміум-будинок у топовій локації біля міського озера та Парку Шевченка 💎 Головна перевага — ВЕЛИКА панорамна тераса Тут ти будеш зустрічати світанки з кавою і проводити вечори з видом, який неможливо повторити ⸻ 🌇 Що ти отримуєш: — панорамні вікна по периметру — максимум світла та простору — відкритий простір для будь-якого дизайну — неймовірні краєвиди: озеро, парк, місто — ідеально для лаунж-зони або вечірок ⸻ 📍 Локація, яка продає сама себе Парк, озеро,...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.